Aktualności

VII SZKOLNY DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH I DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI – 09.04.2015 r.

DSC_0312W dniu 25.03.2014 r. w naszej szkole odbył się VI Szkolny Dzień Języków Obcych. O godz. 8.30 miała miejsce uroczysta Msza Św. z elementami liturgicznymi w językach: angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Po zakończeniu Eucharystii odbył się konkurs wiedzy o krajach anglo-, niemiecko- i hiszpańskojęzycznych. Następnie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali kilka humorystycznych scenek przygotowanych pod kierunkiem pana Adama Kunycza i pani Jolanty Strycharz.
Od godziny 10:00 miał miejsce tzw. „Dzień Otwartych Drzwi”. Wszyscy zainteresowani goście mieli możliwość zwiedzenia szkoły wraz ze starszymi kolegami, poznania swoich przyszłych nauczycieli oraz mieszkańców internatu szkolnego jak również wzięcia udziału w warsztatach tematycznych.
Podczas tego dnia odbył się także występ zespołu Na granicy przesteru.

Zapraszamy do galerii …