Aktualności

Warsztaty muzyczne chóru szkolnego

Warsztaty muzyczne chóru szkolnego 23-25 września 2018 r.
Jest już tradycja naszej szkoły, że jesienna porą chór szkolny wyjeżdża na 3-dniowe warsztaty muzyczne. Tej jesieni wybraliśmy na do Zębu k. Zakopanego. Czas intensywnych ćwiczeń w poszczególnych głosach i w całym zespole zaowocował pięknym brzmieniem kilku nowych utworów muzycznych. Dziękujemy za to kierownikowi naszego chóru p. Jackowi Krukowi oraz ks. Leszkowi Chamerskiemu, który jest prefektem w naszej szkole a jednocześnie profesorem muzyki w Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu.


Nasze warsztaty to także czas pieszych wędrówek i podziwiania górskich krajobrazów . I chociaż w Dolinie Białego Potoku, którą przemierzaliśmy, u podnóża Sarnich Skałek, zaatakowała nas zima, to jednak nie zmroziło naszego entuzjazmu. Tatry w zimowej szacie są równie piękne, jak w barwach jesieni.
Dziękujemy za ten piękny czas radości, śpiewu i tańca. Już tęsknimy za następnym wyjazdem… Może zimą? Na narty?