Aktualności

Gratulujemy!

Michał Bidas-uczeń klasy VII -otrzymał powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills w kategorii U14 Napastnik (rocznik 2006).

Znalazł się  on w gronie najlepszych zawodników wybranych spośród ponad 5000 uczestników obozów piłkarskich PSS w roku 2019. Osiągając bardzo dobre wyniki testów kwalifikacyjnych, udowodnił, że posiada ogromny potencjał piłkarski i motoryczny.

Polish Soccer Skills (soccerskills.pl) to ogólnopolski, kompleksowy projekt szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży, posiadający własną wizje szkolenia, metodologię, doświadczenie i skuteczność treningów. Biorą w nim udział trenerzy i zawodnicy z kilkunastu krajów świata.Reprezentacje Polish Soccer Skills są objęte specjalnym programem opieki i promocji.

14 października odbyła się uroczysta inauguracja sezonu na Stadionie Narodowym w Warszawie. W styczniu odbędą się zgrupowania Reprezentacji w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie, a na wiosnę Reprezentanci wyjadą na zgrupowania zagraniczne, podczas których rozegrają sparingi z najlepszymi europejskimi akademiami. Drużyna Michała będzie trenować w Barcelonie i zagra przeciwko hiszpańskim klubom z La Liga.

Michał jest obecnie piłkarzem Siarki Tarnobrzeg.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów